Dětský rybářský závod na sportovním rybníku Rpety-Hatě 11.6.2011.

Napsali o nás:
Novinky.cz


autor: Miroslav Pejčoch

Tábor - Jihočeský kraj


Tatínkové, s vámi nás baví svět, mohli prohlásit mladí rybáři

Po vzoru slavné české komedie se rozhodla skupina přátel z Tábora provést expedici se svými dětmi a připravili pro ně rybářský závod na sportovním rybníku ve Rpetech. V sobotu 11. června začal dvoudenní závod, kterého se mohli zúčastnit děti do patnácti let se svými otci.

V pondělí 13. června 2011, 16:15

Vše zorganizoval Miloš Martinů z Tábora. Děti chytali kapry a tatínkové pouze zajišťovali servis, u mladších dětí nahazovali a sekali, ale ostatní bylo na dětských závodnících.

Klání to bylo se vším všudy, kapři brali a tak se děti plně soustředily na svůj výkon. Kriteria byla vypsána jednoduchá. Kdo nachytá nejvíce ryb, vítězí.

První den byl ukončen v 18 hod a o hladové účastníky se postaral Jiří Martinů. Druhý den se pokračovalo krátce. Pro nepřízeň počasí byl závod předčasně ukončen a vyhodnocen.

Nejvíce ryb nachytal a pohár obdržel Jiří Martinů ml. a určitě v mateřské školce v Čelkovicích netuší, jakého šampióna tam mají.Chytil totiž šestnáct kaprů. Druhá Verunka Brychtová chytila čtrnáct kusů a třetí Verunka Martinů dvanáct. To, že mateřská školka v Čelkovicích je skutečnou líhní rybářských talentů, prokázal čtvrtým místem Nikola Chovančík,nejmladší účastník závodu.

Všechny děti dostali čokoládové medaile a sladké ceny od sponzora firmyMaresi. Závod to byl vydařený, ale o výsledky příliš - alespoň dospělým -nešlo. Nejdůležitější na celé akci bylo to, jak fantastický víkend prožili tatínkové se svými ratolestmi.  

Celý článek najdete na:

http://www.novinky.cz/vase-zpravy/jihocesky-kraj/tabor/2156-5188-tatinkove-s-vami-nas-bavi-svet-mohli-prohlasit-mladi-rybari.html

Dětský rybářský závod 11.6.2011
Dětský rybářský závod 11.6.2011. Dětský rybářský závod 11.6.2011. Dětský rybářský závod 11.6.2011.